FORMFLOOR'a Hoşgeldiniz

1979 yılından günümüze metal sektöründe, otomotiv sanayiine parça üreten FORMMETAL Makina Sanayi AŞ., 1999 yılında yükseltilmiş döşeme alt yapı sistemini de üretim portföyüne katmıştır. Bu tecrübeyle 2003 yılında panel üretim bandını kurarak komple sistem imalatına başlamıştır.

2004 yılında kurulan satış ağı ile FORMFLOOR markası altında hem tüm Türkiye’ye hem de yurtdışına satış ve montaj uygulamaları başlamıştır.

Kaliteli ürün ve dürüst çalışma prensiplerini ilke edinmiş olan firma, yurtdışında İngiltere, yurtiçinde ODTÜ ve TSE’de yaptırdığı testlerle ürün kalitesini belgelemiştir.

Tamamı bilgisayar kontrollü üretim bandı ile çalışan üretim tesislerinde, gerekli yük dayanım testleri ve boyutsal ölçümler gerçekleştirilebilmektedir. FORMFLOOR ve FORMMETAL TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’na uygunluğunu belgelendirmiştir.

Üretim kapasitesini ve teknolojisini sürekli geliştiren şirket şu an, Ankara 1. OSB’de kapalı alanı 17000 m2’yi bulan tesisinde üretime devam etmektedir.  Firma, güçlü makine donanımı, uzman mühendis ve üretim kadrosu, Ankara ve İstanbul’daki satış ve uygulama noktalarıyla, kalite ve güveni müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

FORMFLOOR, kaliteli ürün, zamanında teslim, müşteri odaklı çalışma, uygun fiyat politikası ve kendini sürekli yenileyen yapısı ile sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

Kurucularımız Arslan KİFÇİ ve Halim ÖZTÜRK'e adanan anı köşemiz...

Yıllar İçinde FORMFLOOR

Ocak 1979

Formmetal Kuruluş

Mart 1999

Yükseltilmiş Döşeme İmalatına Başlangıç

Temmuz 2003

Panel Üretim Bandının Kurulması

Nisan 2004

Formfloor'un Kuruluşu

Mayıs 2008

Yükseltilmiş Döşeme Üretimine Özel 6500 m2 Tesisimizin Açılışı

Kasım 2018

1. OSB 17000 m2 Yeni Fabrikamızın Faaliyete Geçmesi